Festiwal Energii Odnawialnej i Recyklingu w Cieszynie

Kolejne przedsięwzięcie organizowane przez Zamiejscowy Wydział Wyższej Szkoły Biznesu we współpracy z Zespołem Szkół Technicznych w Cieszynie oraz Politechniką Ostrawską - Festiwal Energii Odnawialnej i Recyklingu odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2012 w Cieszynie. W ramach Festiwalu oprócz warsztatów, pokazów oraz prelekcji z zakresu zarządzania energią odnawialną i gospodarką odpadami, odbędzie się także debata z udziałem specjalistów, mająca na celu przekonanie studentów o możliwości ich wpływu na ochronę środowiska przez wykorzystanie odnawialnych źródeł energii i racjonalną gospodarkę odpadami.

Wszystkich chętnych zapraszamy.

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności