Chcesz zostać Mikołajem? Pomóż dzieciom, którymi opiekuje się cieszyński MOPS

Rok temu studenci i pracownicy naszej uczelni włączyli się w akcję pomocy dzieciom z najbardziej potrzebujących rodzin w Cieszynie. Teraz też prosimy Was o pomoc. Do 11 grudnia przynieście do Biura Promocji i Rekrutacji Wasze prezenty, od nas trafią do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Wydział Zamiejscowy w Cieszynie włączył się do akcji organizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Cieszynie! MOPS przygotowuje paczki świąteczne dla najbiedniejszych rodzin z Cieszyna. Jeżeli chcecie pomóc, zapraszamy do Biura Promocji i Rekrutacji.

Cieszyński MOPS od wielu lat organizuje akcje świateczne dla dzieci z najbiedniejszych rodzin w Cieszynie.

W tym roku najbardziej potrzebne są:
•artykuły szkolne
•gry edukacyjne
•słodycze, żywność z długim terminem ważności
•odzież (w dobrym stanie, najlepiej nowa)

Zbiórkę prezentów prowadzimy do 11 grudnia w Biurze Promocji i Rekrutacji.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji. I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem :)

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności