Wybory w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie

Cieszyńscy studenci wybierają swojego Przedstawiciela Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie. Głosujcie!

W Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie ruszyły wybory - nasi studenci wybierają spośród siebie swojego Przedstawiciela. Trwa cisza wyborcza więc informujemy tylko, że kandydatów jest dwóch. Głosować można także w sobotę i w niedzielę od godz. 11.00 do 14.00 Klubie Studenckim F44 (jego oficjalne otwarcie odbędzie się już lada dzień!).

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności