Zdaj egzamin z życia

10 stycznia 2015 r. oddaj krew albo dołącz do grona potencjalnych dawców szpiku. Od godziny 10 do 14 w ambulansie, który zaparkuje przy Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie będzie można wziąć udział w Akcji krwiodawstwa.

Dołącz do grona honorowych dawców krwi!

Zapraszamy wszystkich  na akcję krwiodawstwa pod hasłem "Zdaj egzamin z życia"  10 stycznia od 10.00 do 14.00 na naszej uczelni.

Zgłaszający się do oddania krwi powinien posiadać przy sobie dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość i numer PESEL:

·         dowód osobisty,

·         legitymację studencką,

·         prawo jazdy,

·         paszport,

·         dawca wielokrotny - również legitymację Honorowego Dawcy Krwi.

Każdy, kto zgłasza się do oddania krwi powinien być zdrowy, wypoczęty, wyspany oraz po spożyciu lekkostrawnego i niskokalorycznego posiłku i wypiciu około 1,5 litra płynów w ciągu 24 godzin przed oddaniem krwi.

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności