Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych w Cieszynie

Skończyłeś studia co najmniej I stopnia? Chcesz się nadal rozwijać i doskonalić? Przyjdź na Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych. 31 stycznia 2015 r. Wydział Zamiejscowy w Cieszynie organizuje Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych.

W programie bezpłatne warsztaty i wykłady! Uwaga: liczba miejsc ograniczona! Zapisz się już dziś!

Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych to pięć bezpłatnych warsztatów, wykładów i szkoleń, promujących ofertę Studiów Podyplomowych Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie.

W ten sposób chcemy pomóc osobom zainteresowanym rozwojem, podjąć decyzję o wyborze kierunku studiów.

Wszyscy zainteresowani zdobyciem dodatkowych kwalifikacji i poszerzeniem swoich kompetencji będą mieli okazję poznać uczelnię, jej ofertę edukacyjną oraz porozmawiać z wykładowcami. Wydarzenie to daje także możliwość poznania systemu nauki i kształcenia na wybranym kierunku studiów podyplomowych.

Udział w warsztatach i szkoleniach jest bezpłatny. Każdy uczestnik otrzyma Certyfikat udziału w szkoleniu.

PROGRAM:

8.45-9.00 rejestracja uczestników

9.00-9.30 powitanie i prezentacja oferty Studiów Podyplomowych Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie

9.30-11.30 wykłady, warsztaty i szkolenia (do wyboru - szczegóły w załączniku)

ZGŁOSZENIA:

jkurek@wsb.edu.pl

proszę podać imię i nazwisko, nr telefonu oraz wybrany warsztat/wykład

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności