Spotkanie Kół Naukowych

W dniu 10 stycznia 2015 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyło się spotkanie organizacyjne Kół Naukowych działających w ramach Wydziału Zamiejscowego WSB w Cieszynie: Koła Naukowego INGENIATUS oraz Koła Naukowego ENERGIA.

W rozmowach uczestniczyli: dr inż. Łukasz Wróblewski, Dziekan Wydziału Zamiejscowego WSB w Cieszynie, opiekunowie naukowi: dr Joanna Kurowska-Pysz oraz dr Katarzyna Reclik, przedstawiciele władz organizacji oraz ich członkowie. Spotkanie moderował dr Marcin Lis, Prorektor ds. Rozwoju i Spraw Studenckich.

Działacze organizacji studenckich zaprezentowali swoje dotychczasowe doświadczenia, plany i perspektywy działalności, zachęcali do aktywności naukowej, społecznej i sportowej.

Wszystkich studentów zachęcamy do przyłączenia się do Kół Naukowych: SZCZEGÓŁY

Dodatkowym atutem uczestnictwa w organizacjach studenckich WSB jest możliwość zdobycia Stypendim Specjalnego przyznawanego za specjalne osiągnięcia oraz dodatkową działalność studencką.

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności