Wizyta władz Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie w LAKMA SAT

Dziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie dr inż. Łukasz Wróblewski oraz Kierownik Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji dr Joanna Kurowska-Pysz spotkali się z Prezesem Zarządu LAKMASAT i członkiem Rady Ekspertów - Krzysztofem Trojanem.

Spotkanie dotyczyło przygotowania kolejnych wizyt studyjnych realizowanych w ramach programu „3 dni studiujesz, 2 dni pracujesz", planowanych w semestrze letnim roku akademickiego 2014/2015.

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności