Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Zapraszamy na II Międzynarodową Konferencję New trends in management and production engineering – regional, cross-border and global perspectives

W dniach 14-15 maja br. w Cieszynie odbędzie się II Międzynarodowa Konferencja pod nazwą: New trends in management and production engineering – regional, cross-border and global perspectives, organizowana przez Katedrę Zarządzania i Inżynierii Produkcji w Wydziale Zamiejscowym w Cieszynie.

Partnerami naukowymi Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej i współorganizatorami tej konferencji będą: Uniwersytet w Żylinie i VSB Uniwersytet Techniczny w Ostrawie.

 

Konferencja będzie stanowić forum wymiany poglądów dotyczących nowoczesnych metod i koncepcji zarządzania oraz inżynierii produkcji, ze szczególnym odniesieniem do zagadnień innowacyjności i nowoczesnych technologii w przemyśle, społecznej odpowiedzialności biznesu, współpracy międzyorganizacyjnej i transgranicznej, jak również gospodarczo-społecznych aspektów rozwoju regionalnego i lokalnego.

 

Ze względu na bardzo wysoki poziom naukowy, w tym m.in. obecność w Radzie Naukowej Konferencji przedstawicieli uznanych ośrodków naukowych z 11 krajów, jak również pozyskanie do współpracy renomowanych uniwersytetów z Żyliny i Ostrawy – wydarzenie to będzie miało niezwykle prestiżowy charakter.

 

Świadczą o tym również uzgodnienia poczynione z zagranicznymi czasopismami naukowymi i niemieckim wydawnictwem Shaker Verlag, które zadeklarowały gotowość publikacji tekstów z tej konferencji.

 

Zapraszamy do udziału w konferencji.

Szczegółowe informacje i formularze zgłoszeniowe dostępne na stronie: www.wsb.edu.pl/conf

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności

 

Nasi partnerzy