Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

XV akcja krwiodawstwa pod hasłem „Zdaj egzamin z życia”

Zapraszamy do udziału w XV akcji krwiodawstwa pod hasłem „Zdaj egzamin z życia”, adresowanej do mieszkańców powiatu cieszyńskiego. Akcja odbędzie się 31 marca (wtorek) od 9.00 do 15.30 na cieszyńskim rynku. Honorowy patronat nad akcją objęli: Burmistrz Miasta Cieszyna, Starosta Powiatu Cieszyńskiego oraz Dziekan Wydziału Zamiejscowego WSB w Cieszynie. 

Podczas akcji będzie można zarejestrować się do banku potencjalnych dawców szpiku kostnego, a każdy uczestnik będzie mógł wziąć udział w badaniach profilaktycznych.

Na krwiodawców czekać będą atrakcyjne narody i poczęstunek oraz możliwość wymiany starych apteczek na nowe - samochodowych, motorowych lub rowerowych! 

Wszystkich mieszkańców i osoby odwiedzające Cieszyn zapraszamy do wzięcia udziału w pokazach ratownictwa, ćwiczeniach z pierwszej pomocy oraz zapoznania się z ofertą partnerów akcji. Tegoroczną nowością będą stoiska Narodowego Funduszu Zdrowia i Wojskowej Komendy Uzupełnień.

 

Chcemy, aby idea przez nas propagowana zyskiwała coraz szersze grono zwolenników. Dużą satysfakcją jest fakt, że nasze akcje są stawiane jako przykład dobrze zorganizowanych i cieszących się dużą frekwencją. W 2012 roku zostaliśmy odznaczeni medalami „Kropla krwi” Fundacji „Kropla Życia” im. Agaty Mróz-Olszewskiej za wybitne zdolności organizacyjne dotyczące poszukiwania honorowych dawców krwi oraz działalność na rzecz potrzebujących. Nawiązaliśmy współpracę z Fundacją „Iskierka”, działającą na rzecz dzieci z chorobą nowotworową. Już dziś serdecznie więc zapraszamy do Cieszyna, by razem z nami promować szeroko pojęte dawstwo. Zapraszamy także w dniach 3-31 marca do Domu Narodowego w Cieszynie na wystawę fotograficzną przedstawiającą 15-lecia istnienia akcji - zapraszają organizatorzy Akcji - Katarzyna i Tomasz Piwocha.

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności

 

Nasi partnerzy