XIV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

8 maja obchodzimy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek – tym dniem rozpoczyna się także XIV Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, który potrwa do 13 maja. Tegoroczna akcja odbywa się pod hasłem „Biblioteka. Oczywiście!”.

Zapraszamy Was do obchodów tego tygodnia razem z nami. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was kilka akcji:

1. Wraz z rozpoczynającym się Tygodniem Bibliotek, rozpoczynamy w naszej Bibliotece akcję bookcrossingową - szczegóły już wkrótce na naszym Facebooku i stronie internetowej.
  2. Zwiększony limit wypożyczeń – wystarczy w dniach 8-15 maja podpisać deklarację, a limit wypożyczeń zwiększamy do 10 egzemplarzy! Na zwrot książek wypożyczonych w ramach tej akcji czekamy do 18 czerwca 2017 r.
  3. Konkurs plastyczny dla Studentów Cieszyńskiego Uniwersytetu Dziecięcego pt. „Moja ulubiona postać literacka”. Szczegóły konkursu znajdziecie na stronie internetowej CUD.

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Biblioteka