WSB w gronie członków CEEMAN

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej została członkiem CEEMAN prestiżowego, międzynarodowego stowarzyszenia podmiotów zajmujących się zarządzaniem rozwojem, podnoszeniem jakości edukacji i innowacyjnych rozwiązaniach w tej dziedzinie.

Organizacja powstała w 1993 roku, a jej nadrzędnym celem jest  przyspieszenie jakościowego wzrostu  gospodarki w Europie Środkowej i Wschodniej. Dziś Stowarzyszenie CEEMAN liczy  ponad 210 członków instytucjonalnych i indywidualnych z ponad 50 krajów w Europie, ale także w  Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, Afryce i Azji.

Na spotkaniu członków organizacji w Kazachstanie w dniach 23-26 września, Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej reprezentował prof. Marek Sitarz.

Powrót do: Start » Współpraca międzynarodowa » Aktualności

Wyższa Szkoła Biznesu