Swoje prace dyplomowe bronili studenci specjalności Rachunkowość i podatki

W dniu 30 czerwca br. swoje prace dyplomowe bronili studenci specjalności Rachunkowość i podatki. System podatkowy, zasady sporządzania sprawozdań finansowych, procedury gromadzenia i przetwarzania oraz przekazywania zbiorów informacji w zakresie rachunkowości, obciążenia publicznoprawne małych i średnich podmiotów gospodarczych, ustalanie i rozliczanie podatków, prawa i obowiązki podatnika i płatnika w zakresie rozliczeń publicznoprawnych, controlling, budżetowanie i temu podobne zagadnienia były tematem obron prac licencjackich.

Można być przygotowanym do egzaminu i go oblać? Można. W przypadku egzaminu ważna jest nie tylko wiedza, ale też umiejętność radzenia sobie ze stresem. Wszyscy zdający byli i świetnie przygotowani i świetnie poradzili sobie ze stresem. Gratulujemy!

Absolwentom, oprócz gratulacji, życzymy umocnienia swojej pozycji zawodowej oraz spełnienia ambitnych zamierzeń.

Powrót do: Start » WSB Żywiec - Wyższa Szkoła Biznesu w Żywcu » Aktualności

Uniwersytet Dziecięcy w Żywcu