Finis coronat opus (łac.) – Koniec wieńczy dzieło – Obrona pracy dyplomowej wieńczy trud i dzieło studenta

Praca jaką wykonali studenci z kierunku Pedagogika o specjalności Resocjalizacja, trud jaki włożyli w zdobycie swojego wykształcenia i napisanie pracy dyplomowej został oceniony podczas obron w dniu 6 lipca 2017 r. Były to pierwsze obrony studentów z tego kierunku w Wydziale Zamiejscowym w Żywcu.

Zawsze kiedy zaczynamy robić cokolwiek, pamiętajmy, że nie tyle ważna jest droga, którą idziemy do celu, nie tak ważne jest też to, ile nas kosztuje trud i nasz  wkład pracy w jego osiągnięcie, ale ważne jest i chyba najważniejsze samo zakończenie i to ono daje nam ocenę całości. Taka ocena całości dokonała się podczas obron prac dyplomowych przed „surową” komisją egzaminu dyplomowego. Sadząc po wynikach egzaminu, ocena wypadła bardzo dobrze. Finis coronat opus (łac.).

Wyrazy uznania i gratulacje należą się kolejnym absolwentom opuszczającym mury naszej Uczelni.

Powrót do: Start » WSB Żywiec - Wyższa Szkoła Biznesu w Żywcu » Aktualności

Uniwersytet Dziecięcy w Żywcu