Każde dziecko może zostać Ekoludkiem - ochrona środowiska dla najmłodszych

W dniu 18 listopada 2018 roku odbył się wyklad pt. "Każde dziecko może zostać Ekoludkiem - ochrona środowiska dla najmłodszych", prowadząca mgr Małgorzata Małecka-Tomala.

Dzieci, podczas zajęć poszerzyły swoją wiedzę dotyczącą recyklingu i segregacji śmieci oraz odnawialnych źródeł energii, a także ochrony przyrody i ekosystemów naturalnych oraz ich mieszkańców.

Mali studenci poznali takie ekosystemy jak las, pola uprawne i sady oraz przedstawiono im najważniejsze zasady ochrony środowiska, które mogą zastosować we własnym domu.

.

Powrót do: Start » WSB Żywiec - Wyższa Szkoła Biznesu w Żywcu » Aktualności