Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Interaktywne Dni Otwarte

Interaktywnie, szybko, ale dokładnie i nowocześnie. Tak w kilku słowach można opisać „Interaktywne Dni Otwarte", jakie odbywają się w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Interaktywne Dni Otwarte to inicjatywa, u podłoża której leżą „względy praktyczne". We współczesnym świecie każda niemal osoba posiada dostęp do Internetu i praktycznie z każdego miejsca może za jego pośrednictwem uzyskiwać oraz wymieniać informacje.

Idea projektu

Inicjatywa umożliwia komunikowanie się, wymianę pogladów obecnych oraz przyszłych studentów WSB za pośrednictwem nowoczesnych, ale powszechnie wykorzystywanych rozwiązań interaktywnych m.in. komunikatorów internetowych gadu - gadu oraz skype.

 

Pierwsze Interaktywne Dni Otwarte w WSB odbyły się w dniach 17 lutego, 17 marca oraz 17 kwietnia 2009 r. O określonych godzinach na pytania Internautów odpowiadali m.in. Rektor, Dziekan, Prodziekan, specjalista ds. rekrutacji, specjalista ds. stypendiów, kierownik Studium Kultury Fizycznej, członkowie samorządu studenckiego, a także studenci reprezentujący koła naukowe. Można było odbyć wirtualną wycieczkę po Uczelni a nawet porozmawiać za pomocą skype'a ze studentami przebywającymi na wymianie studenckiej w Belgii. Pomysł spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego od 17 marca pytania pracownikom Uczelni w różnych sprawach można zadawać za pośrednictwem gadu- gadu i skype'a.

Kontakt

Biuro:

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej
ul. Cieplaka 1c
41-300 Dąbrowa Górnicza

pok.214 (Biuro Karier i Promocji)


Koordynator:

Dominik Penar
Skype: rekrutacja_wsb
Gadu-Gadu: 4736950
e-mail: info@wsb.edu.pl

Powrót do: Start » Uczelnia » Realizowane inicjatywy

 

Nasi partnerzy