Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Akcja - Masz Głos, Masz Wybór

Stworzenie płaszczyzny dialogu pomiędzy samorządem a mieszkańcami, zwiększenie społecznej świadomości, możliwości wpływu mieszkańców na sposób działania władz samorządowych i na decyzje podejmowane na najniższym szczeblu władzy to cele, którym przyświeca ogólnopolska akcja „Masz Głos, Masz Wybór"

Idea projektu

Podstawowym celem realizowanej inicjatywy jest podniesienie świadomości i odpowiedzialności społecznej za dokonywanie politycznych wyborów, umożliwienie mieszkańcom bezpośrednich spotkań z lokalnymi decydentami, by z anonimowych urzędników stali się dla obywateli równorzędnymi partnerami w dialogu i działaniach.

 

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej aktywnie wspiera taki rodzaj kampanii społecznych. Koordynatorem akcji - Masz głos, masz wybór - na terenie miasta Dąbrowa Górnicza jest Stowarzyszenie Civitas

Szczegółowe informacje

Zadaniem Stowarzyszenia Civitas jest monitoring efektywności działań władz samorządowych. Wyniki monitoringu przedstawiane są na cyklicznie organizowanych spotkaniach w auli naszej Uczelni. W ramach akcji odbywają się debaty prezydenta z mieszkańcami, podczas których każdy z obecnych ma możliwość zadania prezydentowi pytań dotyczących problemów leżących w kompetencjach lokalnych władz i instytucji.


Akcja - Masz Głos, Masz Wybór - jest całkowicie apolityczna, nie służy promocji władz samorządowych, ewentualnych kandydatów w nadchodzących wyborach samorządowych, promocji partii politycznych czy komitetów wyborczych, a mieszkańcom przybliżając ich do przedstawicieli władz samorządowych.

Kontakt

Biuro:
Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej
ul. Cieplaka 1c
41-300 Dąbrowa Górnicza
pok.214 (Biuro Karier i Promocji)


Koordynator:

Dominik Penar
tel. 32 295 93 14
e-mail: dpenar@wsb.edu.pl

Galerie

Powrót do: Start » Uczelnia » Realizowane inicjatywy

 

Nasi partnerzy