Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Szkoła Liderów

Bardzo dobre wyniki w nauce, działalność na polu organizacyjnym szkoły, aktywność poza szkołą. Każdy maturzysta, który spełnia powyższe kryteria ma szansę stać się członkiem elitarnej grupy „najlepszych z najlepszych". Szkoła Liderów to przedsięwzięcie realizowane z myślą o uczniach szkół średnich Śląska i Zagłębia, zainicjowane przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej w 2000 roku. Na uczestników projektu czekają ciekawe wykłady, warsztaty, spotkania i nagrody w tym „Złoty Indeks"

Idea projektu

Ideą projektu jest stworzenie grupy najlepszych uczniów szkół średnich w związku z czym jest on skierowany do tych uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy wyróżniają się bardzo dobrymi wynikami w nauce, działają aktywnie w samorządach szkolnych, kołach naukowych, pracują jako wolontariusze, biorą udział w konkursach , olimpiadach, a także rozwijają swoje pasje, są ciekawi świata, ambitni i chętnie podejmują nowe wyzwania. Program służy integracji najzdolniejszej młodzieży poprzez motywowanie jej do samodoskonalenia, kształtowania kreatywności i przedsiębiorczości. Pomaga jej w budowaniu karier, wyborze dalszej drogi rozwoju i edukacji.

Szczegółowe informacje

Jedna z edycji Szkoły Liderów odbywała się pod przewodnim hasłem „Dziś maturzystą, jutro profesjonalistą". Miała na celu zapoznanie młodzieży z praktycznymi i teoretycznymi aspektami wykonywania określonych zawodów takich jak: socjolog, dziennikarz, informatyk, ekonomista, pedagog, specjalista ds. marketingu oraz wieloma innymi. Dzięki uczestnictwu w serii wykładów i warsztatów młodzież miała szanse przyjrzeć się z bliska pracy specjalistów oraz nabyć wiedzę o świecie w jakim funkcjonują.

Kontakt

Biuro:

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej
ul. Cieplaka 1c
41-300 Dąbrowa Górnicza

pok.214 (Biuro Karier i Promocji)


Koordynator:

Katarzyna Sienkiewicz
tel. 32 295 93 14
e-mail: ksienkiewicz@wsb.edu.pl

Galerie

Powrót do: Start » Uczelnia » Realizowane inicjatywy

 

Nasi partnerzy