Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Uniwersytet Młodzieżowy

Dla Młodego Inżyniera, Młodego Humanisty, dla tych, którzy poza nauką w szkole chcą dowiedzieć się czegoś więcej o świecie, chcą realizować swoje pasje lub dopiero je odkryć. Dla nich właśnie Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej stworzyła Uniwersytet Młodzieżowy. Zajęcia prowadzone w formie warsztatów, przewidziano też wizyty studyjne w najlepszych firmach, kursy językowe, kompetencyjne i komputerowe.

 

Idea projektu

Głównym celem inicjatywy jest pomoc w rozwoju potencjału twórczego i intelektualnego młodzieży w wieku 13-16, rozbudzenie aktywności poznawczej; przekazanie wiedzy i umiejętności z zakresu różnych dziedzin nauki, przygotowanie do świadomego i intencjonalnego wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej w oparciu o umiejętności i zainteresowania.


Adresatami inicjatywy jest młodzież w wieku 13-16 lat, ciekawa świata, poszukująca rozwiązań dla swoich wątpliwości. Zajęcia skierowane są do tych, którzy mają sprecyzowane zainteresowania i chcą rozwijać swoje pasje, a także dla tych, którzy chcą je dopiero w sobie odkryć. Uniwersytet Młodzieżowy stwarza możliwości rozwoju wykraczającego poza szkolne treści.

Szczegółowe informacje

Szczegółowe informacje znajdują się na dedykowanym serwisie internetowym KLIKNIJ

Kontakt

Biuro:

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej
ul. Cieplaka 1c
41-300 Dąbrowa Górnicza

pok.434


Koordynator:

Anna Giertler

tel. 32 295 93 15
e-mail: um@wsb.edu.pl

Powrót do: Start » Uczelnia » Realizowane inicjatywy

 

Nasi partnerzy