Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Jak pozyskać środki na prowadzenie firmy? Zostań młodym przedsiębiorcą!

Jak odnieść sukces w prowadzeniu własnej firmy? Gdze pozyskać środki finansowe na rozwój i innowacje? Już 10 grudnia 2014 r. o godz. 13.30 zapraszamy na bezpłatną konferencję dla młodych przedsiębiorców oraz osób zainteresowanych prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Podczas wydarzenia uczestnicy zostaną zapoznani z możliwościami pozyskania środków finansowych na prowadzenie firmy. Spotkanie będzie również znakomitą okazją do spotkania w gronie młodych przedsiębiorców, którzy z powodzeniem działają zarówno na rynku Polskim jak i międzynarodowym.

 

REKRUTACJA ON-LINE:
 Decyduje kolejność zgłoszeń, udział bezpłatny


PROGRAM WYDARZENIA:


godz. 13:30 "Venture Capital, jako metoda pozyskiwania funduszy"Marcin Bielówka-Prezes Zarządu Funduszu Zalążkowego Krakowskiego Parku Technologicznego. Kieruje projektem "Inkubowanie nowych, innowacyjnych firm w Krakowskim Parku Technologicznym", w ramach którego powołuje się do gospodarczego życia nowe firmy. Ekonomista, specjalista w zakresie finansowania projektów i ekonomiki inwestycji. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie i społeczeństwa Informacyjnego na Uniwersytecie Jagiellońskim.

 

 

godz. 14:30 "Śląski ekosystem startupów i młodych przedsiębiorców"


  • Business Link Katowice - Janusz Dramski, manager
  • Młody Przedsiębiorca w Nowoczesnym Mieście - Przemysław Grzywa, menadżer
  • Inkubatory AIP (inkubatory.pl) - Mateusz Maik, partner zarządzający

 

 godz. 15:00 Rozmowy w kuluarach przy herbacie i kawie.
Organizatorzy:

 Partner:

 

Powrót do: Start » Dla studentów » Aktualności

 
Wirtualna Uczelnia
Logowanie do ProLib (Biblioteka)
Nasi partnerzy