Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

JM Rektor podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej w Dąbrowie Górniczej

W dniu 28 września 2016 roku z okazji jubileuszu nadania 100-lecia praw miejskich Dąbrowie Górniczej w Pałacu Kultury Zagłębia odbyła się uroczysta sesja Rady Miejskiej. Na zaproszenie Prezydenta Zbigniewa Podrazy oraz Przewodniczącej Rady Miejskiej – dr Agnieszki Pastrenak w uroczystościach uczestniczyła prof. nadzw. dr  Zdzisława Dacko-Pikiewicz, JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Wśród zaproszonych gości byli również: parlamentarzyści, przedstawiciele zarządu województwa śląskiego, prezydenci miast, reprezentanci jednostek samorządu terytorialnego oraz delegacje firm i instytucji, które działają w Dąbrowie Górniczej, przyczyniając się do rozwoju gospodarczego i kulturalnego miasta.

 

JM Rektor składając na ręce władz Dąbrowy Górniczej najlepsze życzenia, podkreślała rolę, jaką odgrywa współpraca Uczelni z dąbrowskim samorządem, koncyliacyjność Prezydenta, który z wielkim zaangażowaniem włącza się w inicjatywy Wyższej Szkoły Biznesu, poczynając od Uniwersytetów Dziecięcych, a kończąca na licznych wydarzenia naukowych, popularnonaukowych czy konferencjach.

 

W swoim wystąpieniu prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz przywołała również osobę śp. Zbigniewa Pikiewicza, współzałożyciela Uczelni, a także radnego i Przewodniczącego Rady Miejskiej, który swoją pracą przyczynił się do rozwoju miasta i jego akademickiego charakteru.

IMG_8601.JPG

IMG_8601.JPG

IMG_8738.JPG

IMG_8738.JPG

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy