Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

JM Rektor WSB nominowana do nagrody "Lider z Powołania"

prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz oraz Mateusz Herman z Why Media Group

prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz oraz Mateusz Herman z Why Media Group

JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz otrzymała nominację do tytułu „Lider z Powołania”. Organizatorem plebiscytu, który wyłonić ma najlepszych menedżerów biznesu, nauki i sportu, kultury i sztuki jest Magazyn Why Story. Honorowy patronat nad konkursem objął JM Rektor Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Wśród  Partnerów plebiscytu jest International Coach Federation, największa, ogólnoświatowa organizacja coachingowa.

W uzasadnieniu podkreślano skuteczność w obszarze efektywnego zarządzania Uczelnią oraz osiągnięcia na polu naukowym. Celem Programu jest wyłonienie zaangażowanych oraz charyzmatycznych menadżerów - liderów w różnorodnych dziedzinach w celu promowania pozytywnych rozwiązań oraz wspierania synergii reprezentowanych środowisk.  

 

Gala finałowa konkursu „Lider z Powołania” odbędzie się we wrześniu 2016 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Medialnym partnerem plebiscytu są m.in. Gazeta Wyborcza oraz Radio Kolor.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy