Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

JM Rektor WSB Superdąbrowianinem Roku

3.jpg

3.jpg

JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz podczas uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2014/2015 z rąk Prezydenta miasta Pana Zbigniewa Podrazy, Przewodniczącej Rady Miejskiej w Dąbrowie Górniczej dr Agnieszki Pasternak oraz Prezesa Towarzystwa Przyjaciół Dąbrowy Górniczej „Odrodzenie” Pana Stefana Pobideł odebrała wyróżnienie i statuetkę „Superdąbrowianina Roku”.

- Czuję się zaszczycona wyróżnieniem. To dla mnie potwierdzenie, że działania Uczelni na rzecz miasta i Zagłębia Dąbrowskiego są dostrzegane. Można teraz powiedzieć, że jestem  ambasadorką dwóch miast – mojego rodzinnego Leska i Dąbrowy Górniczej. Obiecuję, że sprostam temu wyzwaniu – mówiła prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz.

 

Tytuł „Superdąbrowianina Roku” przyznawany jest w dorocznym plebiscycie Towarzystwa Przyjaciół Dąbrowy Górniczej "Odrodzenie".  Wyróżnienie otrzymują wyjątkowe i wartościowe postaci, których życie i działalność w pozytywny sposób wpływa na rozwój miasta oraz jego mieszkańców.

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy