Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

JM Rektor na Europejskim Kongresie Gospodarczym

W piątek 12 maja 2017 r. podczas ostatniego dnia Europejskiego Kongresu Gospodarczego w jednym z paneli dyskusyjnych wzięła udział JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz.

- To niezwykle ważne, aby odnajdywać się na nowym rynku pracy, być osobami twórczymi. Nasza uczelnia od wielu lat bardzo ściśle współpracuje z praktyką gospodarczą w zakresie prac naukowo-badawczych - mówiła Rektor WSB.

 

JM Rektor Wyższej Szkoły w Biznesu w Dąbrowie Górniczej wzięła udział w panelu pn. "Nowoczesna oświata – zatrudnienie i innowacyjność" wspólnie z Dyrektorem Wojewódziego Urzędu Pracy w Katowicach Grzegorzem Sikorskim, Prorektorem ds. Edukacji i Internacjonalizacji z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach Sławomirem Smyczkiem, Dyrektorem Wydziału Bilansowania i Zarządzania Efektywnością Energetyki PKN ORLEN S.A. Pawłem Vogttem i Prezesem Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. Piotrem Wojaczkiem.
/pkm, 12.05.2017 r./

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy