Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Komisja ds. Innowacyjności, Konkurencyjności i Współpracy Nauki z Biznesem RIG w WSB

W dniu 26 czerwca 2015 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyło się posiedzenie Komisji ds. Innowacyjności, Konkurencyjności i Współpracy Nauki z Biznesem Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Obradom przewodniczyła prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz.

W trakcie wydarzenia podsumowano dotychczasową działalność Komisji oraz dokonano wyboru Wiceprzewodniczącego, którym został dr Marcin Lis, Prorektor ds. Rozwoju i Spraw studenckich Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

 

Posiedzeniu Komisji towarzyszyło Forum Myśli Innowacyjnej, w ramach którego pracownicy akademiccy zaprezentowali własne spojrzenie na zagadnienia innowacyjności w aspekcie obszarów, którymi zajmują się w swojej codziennej pracy naukowej. 

 

Prelekcję pt. Innowacyjne pola walki – łatwiej zabijać, trudniej zostać zabitym wygłosiła dr Paulina Polko. Z kolei dr inż. Krystian Mączka omówił  kwestie innowacji w aspekcie bezpieczeństwa informatycznego ("Innowacyjne rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa informatycznych systemów w biznesie").

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy