Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Śląsko-Zagłębiowski Kongres Mam już w styczniu Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej

W dniu 20 września 2016 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej gościli przedstawiciele Fundacji Edukacji i Integracji Społecznej oraz firmy Interpersonnel Polska Sp. z o.o. Spotkanie zainaugurowało przygotowania do organizacji Śląsko-Zagłębiowskiego Kongresu Mam, który odbędzie się 12 stycznia 2017 roku w WSB.

Celem wydarzenia jest promowanie postaw przedsiębiorczych wśród kobiet-matek, ukazanie regionu jako atrakcyjnego zawodowo dla kobiet oraz pomoc w identyfikacji szans stojących przed kobietami powracającymi z urlopu rodzicielskiego na rynek pracy.

 

Podczas spotkania prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Rektor WSB oraz Marcin Piech, Prezes Zarządu Interpersonnel Polska Sp z o.o. podpisali porozumienie dotyczące wspólnych działań na rzecz wsparcia kobiet (szczególnie matek) na rynku pracy.

 

W wydarzeniu uczestniczyli również: Elżbieta Kowacka z Fundacji Edukacji i Integracji Społecznej, dr Marcin Lis, Prorektor WSB ds. Rozwoju, dr Magdalena Kot-Radojewska, Kierownik Akademickiego Biura Karier WSB.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy