Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Kontakt

Akademia WSB
Wydział Zamiejscowy w Cieszynie

 

ul. Frysztacka 44

43-400 Cieszyn

cieszyn@wsb.edu.pl

 

Dziekanat tel: 33 851 02 81  

Dziekanat tel:  kom. 601 309 627 

Rekrutacja tel: 33 852 30 94  lub   885 588 100

Dziekanat Studiów Podyplomowych/Biblioteka tel: kom. 885 882 500 

Praktyki tel: 885 577 300

 


Władze Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie

p.o. Dziekana Wydziału

prof. nadzw. dr hab. Katarzyna Szczepańska-Woszczyna

kszczepanska@wsb.edu.pl

 

Prodziekan

dr Edyta Nowak-Żółty

ezolty@wsb.edu.pl

 

Prodziekan

mgr Regina Bogaczyk

rbogaczyk@wsb.edu.pl

 

Dziekanat

Kierownik Dziekanatu

Anita Dębska

 

p.o. Kierownika Dziekanatu

Specjalista ds. studenckich

Joanna Mazur

jmazur@wsb.edu.pl

 

 

Zastępca Kierownika Dziekanatu, Specjalista ds. organizacji toku studiów

Kamila Lamirowska

klamirowska@wsb.edu.pl

 

 

Specjalista ds. studenckich

Magdalena Grala

mgrala@wsb.edu.pl

 

Specjalista ds. studenckich

Ewa Panasiuk

epanasiuk@wsb.edu.pl

 

Godziny otwarcia dziekanatu:

 

Pn.:   8.00 - 16.00

Wt.:   8.00 - 18.00

Śr.:    8.00 - 18.00

Czw.: 8.00 - 16.00

Pt.:    8.00 - 16.00

Sb.:   7.30 - 15.30

Nd.:   7.30 - 15.30

Centrum Studiów Podyplomowych i Rekrutacji

Dyrektor ds. operacyjnych

Grzegorz Adam

gadam@wsb.edu.pl

33 852 30 94 ,885 588 755 

 

Specjalista ds. rekrutacji

Klaudyna Nowoczek-Orzechowska

korzechowska@wsb.edu.pl 

33 852 30 94

885 588 100 , 

 


Godziny otwarcia biura:

 

Pn.: 8.00 - 16.00

Wt.: 8.00 - 18.00

Śr.: 8.00 - 16.00

Czw.: 8.00 - 18.00

Pt.: 8.00 - 16.00

Sb.: 8.00 - 16.00

Dziekanat Studiów Podyplomowych

 

Specjalista ds. studenckich

Koordynator ds. studiów podyplomowych i szkoleń

Katarzyna Drózd
kdrozd@wsb.edu.pl

tel. 885 882 500 


Specjalista ds. studenckich

Jolanta Jacko

jjacko@wsb.edu.pl

tel. 885 882 500

Godziny otwarcia dziekanatu:

 

Pn.:   8.00 - 16.00

Wt.:   8.00 - 16.00

Śr.:    8.00 - 18.00

Czw.: 8.00 - 16.00

Pt.:    8.00 - 16.00

Sb.:   7.30 - 15.30

Nd.:   7.30 - 15.30

Akademickie Biuro Karier

 

Barbara Donocik:
33 852 30 94

bdonocik@wsb.edu.pl

 

Projekt „Wsparcie rozwojowe mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa śląskiego”

INFOLINIA:

32 706 10 91 Cieszyn wew. 12

 

Biuro obsługi klienta:

pokój 104


Konsultatnt ds. rekrutacji

Monika Szlauer
887 333 500

mszlauer@wsb.edu.pl

 

 

Konsultatnt ds. rekrutacji

Magdalena Dziendziel
887 700 440

mdziendziel@wsb.edu.pl

 

Cieszyński Uniwersytet Dziecięcy

  

cud@wsb.edu.pl

tel. 885 882 500

 

 

Karolina Gryciuk

kgryciuk@wsb.edu.pl

tel. 885 882 500 

 

Praktyki studenckie

Barbara Donocik
bdonocik@wsb.edu.pl

tel. 885 577 300

 

Biblioteka

 

 

Jolanta Jacko

jjacko@wsb.edu.pl

tel. 885 882 500 



Katarzyna Drózd
kdrozd@wsb.edu.pl

tel. 885 882 500 


 

Godziny otwarcia biblioteki:

 

Pn.:   8.00 - 16.00

Wt.:   8.00 - 16.00

Śr.:    8.00 - 18.00

Czw.: 8.00 - 16.00

Pt.:    8.00 - 16.00

Sb.:   7.30 - 15.30

Nd.:   7.30 - 15.30

Katedra Zarządzania i Inżynierii Produkcji

 

Kierownik Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji

dr inż. Łukasz Wróblewski

lwroblewski@wsb.edu.pl

 

Informacje uzyskać można również:

od poniedziałku do niedzieli w godz. 8.00-18.00
tel. 32 262 28 05
e-mail: cieszyn@wsb.edu.pl



 

Nasi partnerzy