Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Kryzys przywództwa? Jakich liderów potrzebuje Polska i Europa? - eksperci WSB podczas V EKMŚP

Jakie cechy powinien posiadać skuteczny lider? Co to znaczy być przywódcą?Jak unikać błędów i jak osiągnąć sukces? To tylko część zagadnień jakie poruszali paneliści podczas debaty "Kryzys przywództwa? Jakich liderów potrzebuje Polska i Europa?" w ramach pierwszego dnia V Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. 

Wydarzenie odbyło się 12 października 2015 roku w Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach. W gronie panelistów znaleźli się: dr Sabina Ratajczak - Dyrektor Centrum Jakości i Innowacji Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, dr Paulina Polko, Wykładowca w Katedrze Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego WSB. Dyskusję moderował Roman Młodkowski, wykładowca WSB, wielokrotnie nagradzany dziennikarz ekonomiczny.

Panel „Kryzys przywództwa? Jakich liderów potrzebuje Polska i Europa?”

 


Prowadzący panel:


Roman Młodkowski - Wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, wielokrotnie nagradzany i doceniany dziennikarz ekonomiczny. Twórca stacji TVN CNB.

 

Wśród panelistów:  

dr Paulina Polko - Wykładowca w Katedrze Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego WSB. Analityk w Gabinecie Prezydenta Warszawy, Kancelarii Prezydenta RP i Biurze Bezpieczeństwa Narodowego, gdzie odpowiadała także za redakcję kwartalnika "Bezpieczeństwo Narodowe". Współautorka książki (wraz z Romanem Polko) „RozGROMić konkurencję”.dr Sabina Ratajczak - Dyrektor Centrum Jakości i Innowacji Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. W latach 2007-2015 – Prodziekan Wydziału Zarządzania, Informatyki i Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Wykładowca akademicki, coach i trener kadry menedżerskiej.


 

 

W znamienitym gronie panelistów znaleźli się także:

  • prof. zw . dr hab. Wiesław Banyś, JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach,
  • Wojciech Kruk, Prezydent Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Poznaniu, Wieloletni Właściciel najstarszej marki jubilerskiej w Polsce W. KRUK,
  • Paweł Olechnowicz, Prezes Zarządu Grupy LOTOS S.A,
  • Krzysztof Pietraszkiewicz, Prezes Związku Banków Polskich.

 

 

 

Wykładowcy, eksperci i praktycy Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, jak co roku, na zaproszenie organizatorów są uczestnikami Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Wydarzenie, podczas którego spotykają się najwybitniejsi przedstawiciele świata biznesu, samorządu i nauki odbywa się 12-14 października 2015 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw już na stałe zapisał się w tradycji europejskich wydarzeń gospodarczych. O możliwościach rozwoju i wyzwaniach jakie stoją przed przedsiębiorcami, dyskutować będą najważniejsze osoby w Państwie, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz delegacje zagraniczne z kilkudziesięciu państw. W ciągu trzech dni Kongresu zaplanowano kilkadziesiąt sesji panelowych oraz szereg warsztatów i spotkań, w których udział wezmą eksperci z kraju i zagranicy.

 

ZOBACZ EKSPERTÓW WSB PODCZAS V EUROPEJSKIEGO KONGRESU MŚP W KATOWICACH

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy