Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Kształcimy profesjonalistów - rekrutacja na studia podyplomowe

Myślisz o podniesieniu kwalifikacji? Nie nadążasz za zmieniającymi się przepisami w Twojej branży? Chciałbyś awansować, albo zmienić pracę? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Ruszyła zimowa rekrutacja na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

 

Nie zwlekaj z decyzją - do 31 grudnia 2014 roku BONIFIKATA nawet do 1500 zł!

Sprawdź ofertę studiów podyplomowych w WSB

 

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez WSB chęć zdobycia nowych umiejętności zawodowych, konieczność przekwalifikowania się czy aktualizacji wiedzy, to najczęstsza motywacja do podjęcia studiów podyplomowych. Absolwenci studiów wyższych muszą często uzupełniać wykształcenie o specjalistyczne obszary wiedzy związane z ich pracą zawodową.

 

Doświadczenie, praktyka i wysoka jakość

 

W Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej za organizację studiów podyplomowych oraz obserwację trendów na rynku pracy odpowiada Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń. Pozwala to dynamicznie reagować na bieżące potrzeby słuchaczy w zakresie kierunków i programu nauczania. – Stawiamy przede wszystkim na praktykę. Zajęcia prowadzą znakomici specjaliści, służąc słuchaczom pomocą i własnym doświadczeniem zawodowym. Zresztą programy studiów w większości oparte są o konkretne przypadki biznesowe (case studies) i gry decyzyjne. Nieraz służą one za cenną wskazówkę w pracy zawodowej słuchaczy – przekonuje dr Marcin Lis, Prorektor ds. Rozwoju i Rozwoju i Spraw Studenckich, Dyrektor Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń.

 

Kluczowym atutem studiów podyplomowych WSB jest dodatkowa certyfikacja kompetencji, znajomości specjalistycznych programów, tj: Certyfikat Prince2®Foundation, Prince2® Practitioner, Certyfikat Audytora Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i BHP, Certyfikat Auditora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Jakością w Transporcie i in.

 

W swojej ofercie Uczelnia posiada blisko 100 kierunków studiów podyplomowych, w tym między innymi kwalifikacyjne studia oświatowe (m.in.: Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne, Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, Przygotowanie do życia w rodzinie, Kwalifikacyjne pedagogiczne studia podyplomowe, Filozofia i etyka). Uczelnia proponuje słuchaczom także studia na kierunkach: Autyzm, Zespół Aspergera oraz inne całościowe zaburzenia rozwojowe - diagnoza i terapia, Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną czy Integrację sensoryczną. Dodatkowo kierunki z zakresu zarządzania, coachingu i sprzedaży, HR i Kadr, a także administracji, samorządu i finansów. Niezmiennym powodzeniem słuchaczy cieszą się, m.in. Logopedia, Neurologopedia, Bezpieczeństwo i Higiena Pracy, Rachunkowość i finanse, Ochrona danych osobowych w administracji i biznesie, Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych. Wśród nowości w zimowej rekrutacji znalazły się kierunki: Korekcja wad postawy, Integracja sensoryczna.

 

Studia na zamówienie

 

Uczelnia prowadzi także studia i kursy dedykowane dla konkretnych branż, a także grup pracowniczych dużych spółek, przedsiębiorstw i  instytucji publicznych. Pozwala to dopasować  program kształcenia do specyfiki i potrzeb nie tylko branży, ale konkretnego zakładu pracy czy zespołu pracowników.

Indywidualne podejście do każdego słuchacza, miła i fachowa obsługa, efektywna komunikacja z Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń Podyplomowych sprawiają, że absolwenci studiów podyplomowych wracają do WSB, wybierając kolejne kierunki kształcenia. Szczególnie, że każdy absolwent Uczelni kontynuuje edukację na preferencyjnych warunkach.

 

Bonifikaty

 

Bonifikata dla absolwentów WSB

 

Absolwenci Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz absolwenci studiów podyplomowych WSB mają prawo do 20% bonifikaty w opłatach czesnego, po przedstawieniu w dniu zapisu kserokopii dokumentu uprawniającego do zniżki.

 

Bonifikata dla firm


Pracownicy firm i instytucji stanowiący grupę co najmniej 5 pracowników jednej firmy (instytucji) otrzymują bonifikatę w wysokości jednej (ostatniej) raty czesnego obowiązującego na danym kierunku studiów podyplomowych – należy przedstawić stosowne zaświadczenie o zatrudnieniu. Korzystając z tej bonifikaty firma delegująca pracowników może oszczedzić nawet 1500 zł.

 

Bonifikata rodzinna

 

Słuchacze studiów podyplomowych, których członek rodziny tj. ojciec, matka, syn, córka, brat, siostra, mąż, żona jest studentem studiów I-go lub II-go stopnia albo słuchaczem studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej, bądź równocześnie podejmują naukę, otrzymują bonifikatę w wysokości jednej (ostatniej) raty czesnego obowiązującego na danym kierunku studiów podyplomowych – należy przedstawić stosowny dokument.

 

Bonifikata urodzinowa


Każdy kto złoży komplet dokumentów na studia podyplomowe w dniu swoich urodzin otrzymuje  5% zniżki w czesnym.

 

Bonifikata dla nauczycieli

 

Czynni nauczyciele, którzy chcieliby podjąć naukę na studiach podyplomowych innych niż pedagogiczne mają prawo do 10% bonifikaty w opłatach czesnego.

 

Bonifikata dla służb mundurowych


Pracownicy służb mundurowych, m.in.: żołnierze, pracownicy służby więziennej i policjanci, otrzymują bonifikatę w wysokości 10% zniżki w opłacie czesnego na wybrane studia podyplomowe.

 

Bonifikata dla pracowników firm partnerskich

 

Pracownicy firm partnerskich, otrzymują bonifikatę w wysokości 10% zniżki w opłacie czesnego na wybrane studia  podyplomowe.
Bonifikaty obowiązujące w WSB nie łączą się.

Słuchacze i absolwenci studiów podyplomowych o nas:

 

Bardzo dobry poziom studiów, ciekawe wykłady, przemiła atmosfera oraz bardzo życzliwy i niestresujący stosunek wykładowców do słuchaczy pozwoliły mi zdobyć cenną wiedzę wiedzę w zakresie BHP. Wykładowcy prowadzący zajęcia to praktycy, posiadający ogromne doświadczenie zawodowe. Nowoczesne metody nauczania,przyjazna kadra, sprawnie działająca adminsitracja, bardzo dobre warunko lokalowe i lokalizacja powodują, że wszystkim będę polecał stuiowanie w WSB.

Tomasz Ogrodnik

Grupa Azoty zakłady Azotowe "Puławy" S.A.

Kierunek: Zarządzanie BHP


Dlaczego wybrałam WSB w Dąbrowie Górniczej? Ze względu na bardzo dobrą opinię wśród absolwentów. Nie zawiodłam się. W ramach zajęć Uczelnia zorganizowała szkolenia wraz z Certyfikacją metodyki zarządzania projektami Prince2® na poziomie Foundation oraz Practitioner, jak również umożliwia zdobycie dodatkowych certyfikatów  zakresu metodyki SIX Sigma, metodologii KAIZEN oraz Lean Managment.


Marta Dajer

Kamsoft S.A.

Kierunek: Zarządzanie projektami


 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy