Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

WSB wśród Liderów Innowacyjności

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej została nominowana do Polskiej Nagrody Innowacyjności, która promuje najprężniej działające uczelnie i instytucje, szczególnie te przywiązujące dużą wagę do sfery badawczo-rozwojowej, mogące poszczycić się nietypowymi, nowatorskimi i innowacyjnymi rozwiązaniami na skalę swojej branży, a nawet całej gospodarki.

 

Organizatorem Kongresu jest Polska Agencja Przedsiębiorczości. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Dziennik Gazeta Prawna.

 

O tym kto otrzyma Polską Nagrodę Innowacyjności dowiemy się podczas Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości, który odbędzie się 7 listopada w Katowicach.

 

Byłoby to juz kolejne wyróżnienie za jakość i praktyczne kształcenie, innowacyjne rozwiązania, skuteczne sięganie po unjne środki, służące rozwojowi potencjału naukowego i infrastrukturalnego Uczelni. Dotychczas Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej została doceniona m.in. w prestiżowych rankingach spacjalistycznej prasy, otrzymała tytuł "Diament Forbesa", "Gepard Biznesu". Szkołę wyróżniono także Złotym Laurem Umiejętności i Kompetencji, Srebrnym Medalem Jana Masaryka i wieloma innymi cennymi nagrodami.

 

      

 

 

 

 

 

                           

 

                           

 

 

 

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy