Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Monika Młynek i Monika Białas - studentki WSB laureatkami Studenckiego Nobla 2014

W dniu 15 maja br. w Katowicach odbyła się uroczysta gala regionalnego etapu konkursu „Studencki Nobel 2014”, podczas którego nagrodzono najlepszych studentów województwa śląskiego zarówno w konkursie głównym jak i w konkursie branżowym.

 

Z dumą informujemy, że trzykrotną laureatką tegorocznej regionalnej edycji plebiscytu na najlepszego Studenta RP została Monika Młynek, studentka studiów na kierunku Stosunki Międzynarodowe, specjalność International Bussines, a także absolwentka specjalności Handel Międzynarodowy i studiów II stopnia na kierunku Zarządzanie.

 

Pani Monika Młynek została Laureatką Uczelnianą w konkursie na najlepszego Studenta RP „Studencki Nobel 2014” w woj. śląskim, a także Branżową Laureatką Regionalną w konkursie na najlepszego Studenta RP „Studencki Nobel 2014” w woj. śląskim w kategorii Ekonomia oraz I Laureatką Regionalną w konkursie na najlepszego Studenta RP „Studencki Nobel 2014” w woj. śląskim.

 

Z kolei Panią Monikę Białas, studentkę kierunku Pedagogika (II stopień) w WSB uhonorowano tytułem "Branżowa Laureatka Regionalną w konkursie na najlepszego Studenta RP „Studencki Nobel 2014” w woj. śląskim w kategorii Nauki społeczne" oraz wyróżnieniem w kategorii uczelnianej.

 

Warto podkreślić, że studenci WSB zostali docenieni także w ubiegłorocznej edycji plebiscytu, gdy wyróżnienie "Studencki Nobel 2014" trafiło do rąk Pani Pauliny Malesy.

 

W dniu 16 maja prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Rektor WSB, prof. nadzw. dr hab. Marek Walancik, Prorektor ds. Nauki, prof. nadzw. dr Katarzyna Szczepańska-Woszczyna, Dziekan WSB oraz Prorektor ds. Współpracy z Zagranicą oraz goszczące na Uczelni: prof. Genowefa Grabowska i parlamentarzystka Izabela Kloc osobiście gratulowały laureatkom osiągnięć i sukcesów.

 

Ideą konkursu "Studencki Nobel 2014" jest wyłanianie najzdolniejszych i najaktywniejszych jednostek spośród niespełna dwóch milionów studentów w Polsce. Celem jest nie tylko nagradzanie wysiłków naszych laureatów. To także promocja szeroko rozumianej aktywności studenckiej zarówno w środowisku akademickim, jak i poza nim. Rosnąca popularność przedsięwzięcia skutecznie przyczynia się do realizacji tego zamierzenia i z powodzeniem motywuje liczną rzeszę najzdolniejszych ze studentów do prezentacji swoich osiągnięć. Wszyscy uczestnicy konkursu, bez względu na ostateczny rezultat, wzbogacają swój rozwój poprzez kontakt z ludźmi o podobnym stopniu ambicji i pasji. Poszerzają także horyzonty poprzez wymianę doświadczeń ze specjalistami reprezentującymi różne obszary zainteresowań.

 

Gratulujemy!

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy