Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Badacze WSB uczestnikami wrocławskiej oraz poznańskiej konferencji naukowej

W dniach 2-4 kwietnia 2017 roku w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu odbyła się  Konferencja Naukowa „Wobec pytań o teraźniejszość i zmianę. Kultura – demokracja – edukacja”. W obradach uczestniczyli profesorowie naszej Uczelni: prof. nadzw. dr hab. Marek Walancik, Prorektor ds. Nauki, prof. nadzw. dr hab. Małgorzata Orłowska z Katedry Pedagogiki.

Podczas wydarzenia profesor Orłowska wygłosiła referat pt. "Nowy paradygmat czasu wolnego współczesnej klasy próżniaczej", z kolei profesor Walancik swoje wystąpienie poświęcił zagadnieniom z obszaru przeciwdziałania nietolerancji w społeczności lokalnej w zakresie działań edukacyjnych i oświatowych.

***

 

Z kolei w dniach 6-7 kwietnia 2017 roku naukowcy Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej uczestniczyli w Konferencji Naukowej Zakładu Pedagogicznych Problemów Młodzieży Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu „Młodzież jako przedmiot i podmiot badań pedagogicznych”. Członkiem Komitetu Naukowego jest profesor Marek Walancik.

 

/asz, 07.04.2017/

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy