Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Obchody jubileuszu 20-lecia Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej w 2015 roku obchodzi jubileusz 20-lecia istnienia. Program obchodów święta Uczelni przewiduje wiele atrakcji i ciekawych spotkań, m.in. z wybitnymi postaciami świata nauki, biznesu, polityki. 

We wtorek, 16 czerwca o godz. 18.00 zapraszamy na uroczystą Galę 20-lecia WSB w Pałacu Kultury Zagłębia.

 

Szczegóły

 

 

 

 

 

Z kolei w poniedziałek 8 czerwca gościem WSB będzie Maciej Reluga - Główny Ekonomisty Banku BZ WBK, Członek Rady Gospodarczej przy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.  O godz. 13.00 w Audytorium D ekspert weźmie udział w się uroczystym posiedzeniu Rady Ekspertów WSB połączonym z wykładem.

 

Szczegóły

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czwartek 11 czerwca 2015 r. o godz. 10.00  zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką transportu i kolejnictwa do Audytorium D w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Będzie to okazja do wysłuchania wykładu dr Jakuba Karnowskiego, Prezesa Zarządu PKP S.A pt. “Perspektywy rozwoju kolei w Polsce na przykładzie Grupy PKP”.

 

Szczegóły

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Studentów logistyki oraz osoby zainteresowane transportem lotniczym zapraszamy na wykład Moniki Kiełtyki-Michny, Wiceprezes Zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT S.A., który odbędzie się 15 czerwca 2015 r. o godz. 15.30  w Audytorium D w WSB.

 

 Szczegóły

 

 

 

 

 

Główne uroczystości jubileuszowe odbędą się w Pałacu Kultury Zagłębia. Szczegółowy program - KLIKNIJ

 

 

 

Powrót do: Start » Dla studentów » Aktualności

 
Wirtualna Uczelnia
Logowanie do ProLib (Biblioteka)
Nasi partnerzy