Gala Akademicka dla absolwentów studiów podyplomowych w Olkuszu | 1.03.2024

W piątek 1 marca br. odbyła się Gala Akademicka podczas, której wręczono świadectwa ukończenia studiów podyplomowych absolwentom Wydziału Zamiescowego w Olkuszu Akademii WSB.
Dokument potwierdzający ukończenie kształcenia odebrali słuchacze kierunków:

• Kwalifikacyjne pedagogiczne studia podyplomowe
  • Pedagogika korekcyjna – studia kwalifikacyjne

Podczas wręczania świadectw absolwentom towarzyszyli wykładowcy Akademii WSB:

• Bożena Garbocz - Prodziakan ds rozwoju,
  • Edyta Zbyrowska - Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Akademii WSB,
  • Michał Koziolek - Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Akademii WSB,
  • Mirosława Bochner,
  • Beata Zawiślak,
  • Marta Ir
  • Jacek Filus.

"Gala wręczenia dyplomów jest zwieńczeniem Waszej ciężkiej pracy. Dziękuję, że jesteście Państwo z nami i tworzycie społeczność akademicką naszej uczelni.  Nie rezygnujcie z marzeń, pogłębiajcie wiedzę, poszerzajcie hotyzonty, zdobywajcie nowe kompetencje, podnoście kwalifikacje – mówiła podczas rozpoczęcia Bożena Garbocz - Prodziekan ds. rozwoju.

Podczas uroczystości Pani Mirosława Bochner - psycholożka i trener Polskiego Towarzystwa Psychologicznego wygłosila wykład pt.: „ Czy stres jest przyprawą życia – kilka refleksji o radzeniu sobie z wyzwaniami”.

Gala została zorganizowana w odrestaurowanym budynku dawnego Starostwa Powiatowego, które jest siedzibą muzeum „Podziemny Olkusz”. Wszyscy uczestnicy otrzymali zaproszenia do zwiedzenia multimedialnych tras turystycznych zlokalizowanych w podziemiach ratusza i w piwnicach dawnego Kwartału Królewskiego.

Serdecznie gratulujemy uzyskanych świadectw, kwalifikacji pedagogicznych i uprawnień.