Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Pan prof. Adrian Siadkowski w audycji Polskiego Radia Katowice

W poniedziałkowej audycji (9 listopada 2015 r.) Polskiego Radia Katowice „Kawa na Ławę” uczestniczył prof. nadzw. dr hab. Adrian Siadowski z Katedry Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego WSB. Ekspert zawodowo i naukowo zajmujący się ochroną lotnictwa cywilnego przed aktami bezprawnej ingerencji oraz zagadnieniami fundamentalizmu i ekstremizmu religijnego wypowiadał się na temat stanu bezpieczeństwa lotów i lotnisk w kontekście ostatnich wydarzeń w Synaju.

Prof. nadzw. dr hab. Adrian Siadkowski jest funkcjonariuszem Śląsko – Małopolskiego Oddziału Straży Granicznej – zastępcą komendanta Placówki Straży Granicznej w Katowicach – Pyrzowicach. Jest  autorem wielu publikacji specjalistycznych powstałych na bazie doświadczeń z wyjazdów studyjnych do Syrii, Jordanii, Jemenu, Libanu, Maroko, Izraela i Stanów Zjednoczonych.

Zapraszamy do wysłuchania audycji:

 

 

Wykładowcy, eksperci i pracownicy Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej aktywnie uczestniczą w debacie publicznej, opiniując i komentując bieżące wydarzenia i problemy z zakresu gospodarki, polityki i problemów społecznych.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy