Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Pan Profesor Włodzimierz Sroka wyróżniony przez JM Rektor

W dniu 24 czerwca 2016 roku prof. nadzw. dr hab. Włodzimierz Sroka z Katedry Zarządzania Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej z rąk JM Rektor WSB prof. nadzw. dr Zdzisławy Dacko-Pikiewicz odebrał wyróżnienie za aktywne działania na rzecz Uczelni w zakresie współpracy międzynarodowej.

Profesor Włodzimierz Sroka jest znanym i cenionym ekspertem z zakresu zarządzanie przedsiębiorstwem, fuzji i przejęć. Wśród szczególnych zainteresowań badawczych Profesora znajdują się m.in. strategie współpracy międzyorganizacyjnej (alianse strategiczne, sieci aliansów, klastry, organizacje wirtualne, outsourcing), restrukturyzacja przedsiębiorstw, ryzyko działalności gospodarczej.

 

Autor oraz współautor artykułów i monografii opublikowanych m.in  w Springer Verlag, Web of Science, Shaker Verlag, Cambridge International Publishing. Członek Rad Naukowych i Redakcji  oraz recenzent journali krajowych i zagranicznych. Aktywny działacz na rzecz zacieśniania współpracy międzynarodowej Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej z zagranicznymi ośrodkami akademickimi w ramach programu Erasmus oraz w ramach tzw. projektów norweskich. Członek Rad Naukowych konferencji krajowych i zagranicznych.

 

JM Rektor wręczyła również wyróżnienia: Pani mgr Małgorzacie Caban, Kierownikowi Wydawnictwa Naukowego Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz mgr Kamila Hausman-Wiśniewskiej, Asystentowi Dokumentacji i Informacji Naukowej w Bibliotece Akademickiej im. prof. Jerzego Altkorna.


Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy