Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

IBM w WSB. Podstawy administracji w technologii maiframe

1.JPG

1.JPG

W dniu 29 kwietnia odbyła się inauguracja projektu pt. „Podstawy administracji w technologii maiframe”  realizowanego przez Wyższą Szkołę Biznesu we współpracy z firmą IBM w ramach Inicjatywy Akademickiej IBM.

Projekt zapewnia studentom dostęp do najnowszych technologii, oprogramowania oraz materiałów szkoleniowych firmy IBM. Serwery klasy mainframe to komputery o dużej niezawodności, używane przez największe firmy na świecie do hostowania swoich krytycznych aplikacji. Dzięki inicjatywie akademickiej studenci uzyskają dostęp do autoryzowanych materiałów szkoleniowych, a także będą mieli możliwość pracować w wirtualnym laboratorium systemów klasy mainframe.

 

 

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele firmy IBM: Stanisław Cieśla, Michal Sobotowski, Bartłomiej Dul, przedstawiciele WSB: Krystian Mączka – koordynator Inicjatywy Akademickiej IBM, Jacek Uroda – prodziekan, kadra akademicka WSB oraz grupa 40 studentów kierunku Informatyka.

 

 

Warto nadmienić, że to nie pierwsza forma współpracy Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej z firmą IBM. W ubiegłych latach nasi studenci uczestniczyli w Wirtualnych Praktykach IBM – MC2. Na spotkaniu ustalono także planowane inicjatywy i przedsięwzięcia edukacyjne na kolejny rok akademicki.

0.JPG

0.JPG

2.jpg

2.jpg

3.jpg

3.jpg

Powrót do: Start » Dla studentów » Aktualności

 
Wirtualna Uczelnia
Logowanie do ProLib (Biblioteka)
Nasi partnerzy