Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Podziękowania dla JM Rektora prof. zw. dra hab. inż. Andrzeja Grzywaka za wkład w rozwój Uczelni

Z okazji jubileuszu 20-lecia Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej złożyła na ręce JM Rektora prof.  zw. dra hab. inż. Andrzeja Grzywaka wyrazy uznania i wdzięczności za znaczący wkład w rozwój Uczelni oraz zaangażowanie i szczególnie działania na rzecz społeczności akademickiej. Wydarzenie odbyło się w dniu 2 lipca 2015 roku.

Prof. zw. dr hab. inż. Andrzej Grzywak sprawował funkcję Rektora Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej w latach 2004-2008. Jest cenionym informatykiem, specjalistą z zakresu sieci i bezpieczeństwa systemów komputerowych. W okresie gdy zarządzał Uczelnią, Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej była  wielokrotnie doceniania i nagradzana, m.in. za wysoki poziom kształcenia, rozwój i zasługi dla województwa śląskiego.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy