Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Ponad tysiąc osób odwiedziało VIII Targi Pracy i Pratyk Studenckich WSB

W dniu 26 stycznia 2015 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyły się VIII Targi Pracy i Praktyk Studenckich. Inicjatywa od lat wzbudza zainteresowanie zarówno potencjalnych pracodawców, jak i pracowników. Targi skierowane były, m.in. do studentów, absolwentów uczelni i osób poszukujących pracy. Ofert nie zabrakło także dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy coraz częściej myślą o zapewne o pracy tymczasowej.

Wydarzenie stanowiło doskonałą okazję do bezpośredniego spotkania z potencjalnym pracodawcą oraz złożenia dokumentów aplikacyjnych. W targach wzięło udział blisko 50 wystawców: agencje, urzędy pracy z woj. śląskiego i firmy, m.in. IBM, JGL Logistic, Ochotnicze Hufce Pracy, SMG KRC, Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, ICAN INSTITUTE, TWÓJ START UP, Forum Młodych.

 

Patronat honorowy nad targami objęły takie instytucje, jak: Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, Kuratorium Oświaty w Katowicach, Urząd Miasta Dąbrowa Górnicza oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach.

 

Uczestnicy Targów uczestniczyli także w Akademii Rozwoju Kompetencji - szeregu merytorycznych wykładów, warsztatów i szkoleń prowadzonych przez firmy biorące udział w Targach, ale również przez instytucje, organizacje oraz wyspecjalizowane firmy szkoleniowe. Wykład inaugurujący VIII Targi Pracy i Praktyk Studenckich "Zarządzanie talentem i coaching” wygłosiła dr Anna Syrek-Kosowska. Dodatkowo podczas Targów dyżur pełnili doradcy zawodowi z powiatowych urzędów pracy województwa śląskiego oraz Akademickiego Biura Karier WSB.

 

VIII Targi Pracy i Praktyk Studenckich WSB odwiedziło ponad tysiąc osób.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy