Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy! 

 

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

 
 
 
 
 
 

Postaw na finanse, czyli dlaczego opłaca się kariera w finansach?

Jak wynika z raportu Barometr Manpower Perspektyw Zatrudnienia, publikowanego przez agencję doradztwa personalnego ManpowerGroup, dla sektora finansowego odnotowano optymistyczne prognozy dotyczące zatrudnienia na nadchodzące miesiące. Co istotne, dobre wyniki dla tej branży odnotowywane są już czwarty kwartał z rzędu. Oznacza to, że wciąż rośnie popyt na pracowników tym sektorze, co związane jest m.in. z tym, że w naszym kraju operuje spora liczba pracodawców z zagranicy.

Niezależnie od posiadanego wykształcenia i doświadczenia zawodowego dla większości absolwentów droga do kariery w branży finansowej stoi otworem. Wystarczy wykazać się inicjatywą oraz motywacją do pracy, a odpowiednie kwalifikacje nabędziemy z czasem. Wielu pracodawców oferuje atrakcyjne programy praktyk i staży, które w łatwy sposób pozwalają nabyć pierwsze cenne doświadczenia w obszarze finansów wszystkim tym, którzy z tą branżą pragną związać swoją zawodową przyszłość.


O Tym, czego przede wszytskim poszukują pracodawcy z branży finansowej, mówił Kamil Krążek - Prezes Zarządu DSA Investment SA, absolwent Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej na kierunku Zarządzanie oraz Dyplomacja. Przedsiębiorca, menadżer sprzedaży. Nauki pobierał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz u wielu cenionych autorytetów.

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Nasi partnerzy

Kontakt

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,

41-300 Dąbrowa Górnicza

 

tel: 32 295-93-29

e-mail: abk@wsb.edu.pl