Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

XI edycja Targów Pracy i Praktyk Studenckich Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Targi Pracy i Praktyk Studenckich są jednym z głównych wydarzeń, które przeszły już do tradycji Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Jesteśmy przekonani, że tegoroczna – już jedenasta edycja, znów przyniesie korzyści dla wszystkich uczestników: studenci, uczniowie i inne osoby poszukujące pracy będą mogły w bezpośrednim kontakcie uzyskać niezbędne informacje na temat interesujących ich branż i poszczególnych firm, nawiązać relacje, które będą procentowały w ich późniejszych działaniach networkingowych

Dla pracodawców Targi są coraz chętniej wykorzystywaną okazją do pozyskania nowych kandydatów na pracowników, co w okresie „rynku pracownika” stanowi nie lada wyzwanie.

 

Poza wymiarem zawodowym dbamy o to, żeby Targi były również wydarzeniem edukacyjnym. W tym roku podobnie jak poprzednio proponujemy uczestniczącym udział w szkoleniach prowadzonych przez praktyków, dotyczących aktualnych trendów i ważnych zjawisk na współczesnym rynku pracy.

 

W tym roku, 21 marca, Targi rozpoczną się mocnym akcentem – wykładem, zorganizowanym przez portal AleKariera.pl. Wykład będzie prezentacją sketchnotingu – atrakcyjnego sposobu wizualnego zapisu treści. Sketchnoting nie tylko wspomaga zapamiętywanie, ale tworzy środowisko sprzyjające twórczemu myśleniu i daje ogromne możliwości pobudzania kreatywności. To niezwykle cenne umiejętności w dzisiejszym świecie, bardzo poszukiwane u pracowników. Wykład prowadzony będzie przez Ewę Szumlak trenerkę biznesu i rozwoju osobistego, coacha kariery i certyfikowanego trenera FRIS.

 

W ramach tegorocznej Akademii Kompetencji zapewniamy bardzo szeroki zakres szkoleń. Zapraszamy do udziału w spotkaniach dotyczących tak różnych tematów jak: uzdrawianie relacji zawodowych i osobistych przez skuteczną komunikację, czy organizacja wyjazdów do USA na najbliższe wakacje. Będzie też można wspólnie z doradcami zawodowymi zaplanować swoją karierę podczas zajęć „Poznaję siebie” i „Pierwsze kroki na rynku pracy”. Wkrótce udostępnimy informacje o pełnym harmonogramie warsztatów. 


WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

 

Obok firm z powodzeniem współpracujących z nami od lat, co roku na Targach pojawiają się też nowe organizacje. W poprzednich edycjach towarzyszyli nam m.in.: Narodowy Bank Polski, ArcelorMittal Poland, IBM Polska Sp. z o.o., Kroll Ontrack, NGA Human Resources, ZF Group, Magna Automotive Sp. z o.o., Wizz Air, Senetic S.A., Doradztwo Personalne Menedżer Sp. z o.o., Raben Polska Sp. z o.o., UPC Sp. z o.o. Przewidywana ilość wystawców to 50 firm z regionu południowej Polski. Podobnie jak w poprzednich latach spodziewamy się około 1000 zwiedzających.

 

W ubiegłych latach Honorowy Patronat nad Targami Pracy i Praktyk Studenckich został objęty m.in. przez: Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Prezydenta Konfederacji Lewiatan, Prezesa Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, Marszałka Województwa Śląskiego, Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach oraz Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza.

Powrót do: Start » Targi Pracy i Praktyk Studenckich » Targi pracy i praktyk studenckich

 

Nasi partnerzy

Kontakt

Akademickie Biuro Karier

ul. Cieplaka 1c, 41-300 Dąbrowa Górnicza (pok. 434,439, III p. obok Biblioteki Głównej WSB)

tel. 32 295 93 93

e-mail: abk@wsb.edu.pl

www.wsb.edu.pl/abk