Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

WSB w Dąbrowie Górniczej - studia stacjonarne i niestacjonarne, I i II stopnia

 

 

Studenci Akademii WSB podczas studiów zobowiązani są do odbycia praktyk studenckich.

 

 

 

 

INFORMACJA DLA STUDENTÓW DOPIERO WYBIERAJĄCYCH SIĘ NA PRAKTYKĘ:

Osoby starające się o zgodę pisemną Pełnomocnika Rektora ds. Praktyk Studenckich na formularzu zgłoszeniowym praktyki, porozumieniu oraz wniosku dla osób pracujących, których praca odpowiada programowi praktyki proszone są o składanie odpowiednich dokumentów (KONIECZNIE W JEDNEJ FOLIOWEJ KOSZULCE) w odpowiedniej szufladzie (z napisem: PRAKTYKA DO WPISU) w dziekanacie w godzinach jego pracy. Z drugiej szuflady obok (z napisem: PRAKTYKA PO WPISIE) w kolejnych dniach można odebrać odpowiednie dokumenty z wpisaną zgodą.

 

 

 

 

INFORMACJA DLA STUDENTÓW, KTÓRZY ZREALIZOWALI PRAKTYKĘ I CHCĄ UZYSKAĆ JEJ ZALICZENIE:

W celu uzyskania zaliczenia z praktyki należy komplet dokumentów z praktyki (KONIECZNIE W JEDNEJ FOLIOWEJ KOSZULCE) w celu uzyskania zaliczenia z praktyki bezpośrednio oddać Pełnomocnikowi Rektora ds. Praktyk Studenckich na jego dyżurze.

 

W zależności od kierunku studiów studenci odbywają praktyki:

Artykuły

Praktyki na kierunku Zarządzanie (Management) studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne, licencjat (6 semestrów)

Dotyczy studentów studiów I stopnia licencjat na kierunku Zarządzanie, którzy mają zgodnie z planem studiów zrealizować praktykę zawodową I, II lub III/dyplomową.

czytaj więcej o Praktyki na kierunku Zarządzanie (Management) studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne, licencjat (6 semestrów)

Praktyki na kierunku Zarządzanie studia II stopnia stacjonarne i niestacjonarne/MANAGEMENT SECOND-CYCLE

Dotyczy studentów studiów II stopnia na kierunku Zarządzanie, którzy są po studiach licencjackich lub inżynierskich i mają zgodnie z planem studiów zrealizować praktykę zawodową/dyplomową.

czytaj więcej o Praktyki na kierunku Zarządzanie studia II stopnia stacjonarne i niestacjonarne/MANAGEMENT SECOND-CYCLE

Praktyki na kierunku Ekonomia studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne, licencjat (6 semestrów)

Dotyczy studentów studiów I stopnia licencjat na kierunku Ekonomia, którzy mają zgodnie z planem studiów zrealizować praktykę zawodową I, II lub III/dyplomową.

czytaj więcej o Praktyki na kierunku Ekonomia studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne, licencjat (6 semestrów)

Praktyki na kierunku Socjologia studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne, licencjat (6 semestrów)

Dotyczy studentów studiów I stopnia licencjat na kierunku Socjologia, którzy mają zgodnie z planem studiów zrealizować praktykę zawodową lub dyplomową.

czytaj więcej o Praktyki na kierunku Socjologia studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne, licencjat (6 semestrów)

Praktyki na kierunku Stosunki Międzynarodowe (International Relationships) studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne, licencjat (6 semestrów)

Dotyczy studentów studiów I stopnia licencjat na kierunku Stosunki Międzynarodowe, którzy mają zgodnie z planem studiów zrealizować praktykę zawodową I, II lub III/dyplomową

czytaj więcej o Praktyki na kierunku Stosunki Międzynarodowe (International Relationships) studia I stopnia stacjonarne i niestacjonarne, licencjat (6 semestrów)

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 |


 
Wirtualna Uczelnia
Logowanie do ProLib (Biblioteka)
Nasi partnerzy