Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Promocje 2014

 

Rekrutacja studia podyplomoweSzukasz studiów podyplomowych na najwyższym poziomie? Studiów, których program kształcenia został opracowany we współpracy z wiodącymi na rynku przedsiębiorstwami? Szukasz studiów podyplomowych, które wzbogacą Twoją wiedzę i pozwolą zdobyć praktyczne umiejętności? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej rozpoczyna rekrutację na studia podyplomowe.

 

 


SKORZYSTAJ Z BOGATEJ OFERTY ZNIŻEK – STUDIUJ TANIEJ:


Rozpoczynając studia podyplomowe w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej możesz skorzystać z wielu atrakcyjnych zniżek i promocji. Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie.

Bonifikata terminowa

Dla słuchaczy studiów podyplomowych, którzy złożą dokumenty do 15 maja - bonifikata 300 zł (od ostatniej raty czesnego).

Bonifikata dla firm

Słuchacze studiów podyplomowych stanowiący grupę co najmniej 5 pracowników jednej firmy (instytucji), którzy przedstawią stosowne zaświadczenie o zatrudnieniu uzyskują bonifikatę w wysokości jednej (ostatniej) raty czesnego obowiązującego na danym kierunku studiów czesnego.

Bonifikata rodzinna

Bonifikatę otrzymuje osoba, rozpoczynająca studia podyplomowe, której członek rodziny (ojciec, matka, syn, córka, brat, siostra, mąż, żona) jest studentem studiów I lub II stopnia lub słuchaczem studiów podyplomowych w WSB – bonifikata w wysokości ostatniej raty czesnego. 

Promocja „Absolwent"

Absolwenci WSB uzyskują 20% bonifikaty na studia podyplomowe oraz kursy.

Bonifikata urodzinowa

Świętujesz urodziny? Zrób sobie prezent! Złóż dokumenty w dniu urodzin a otrzymasz bonifikatę 5% od czesnego. 

Bonifikata dla nauczycieli

Bonifikata w wysokości 10% dla nauczycieli, którzy rozpoczynają studia podyplomowe na kierunkach innych niż pedagogiczne.

Bonifikata dla służb mundurowych

 Bonifikata 10% dla pracowników mundurowych.

Bonifikata dla pracowników firm partnerskich

Zyskaj 10%!Uwaga! Zniżki i promocje nie łączą się, jeżeli przysługuje Ci więcej niż jedna wybierz tą, która Ci się najbardziej opłaca!

 
 

Nasi partnerzy