Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Przedstawiciel naukowo-metodycznego centrum „Agroturystyka" gościem WSB

W dniu 11 marca 2015 w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej gościł dr Oleg Gorab, przedstawiciel naukowo-metodycznego centrum „Agroturystyka”, działającego przy ukraińskim Ministerstwie Polityki Agrarnej i Żywienia.

Wizyta była okazją do zapoznania się z potencjałem dydaktycznym i infrastrukturalnym Uczelni, a także spotkania z władzami WSB: prof. nadzw. dr Zdzisławą Dacko-Pikiewicz, Rektor WSB, prof. nadzw. dr Katarzyną Szczepańską-Woszczyną, Dziekan Wydziału Zarządzania, Informatyki i Nauk Społecznych, Prorektor ds. Kształcenia i Współpracy z Zagranicą. W spotkaniu uczestniczył także Volodymyr Shnaider z Działu Współpracy z Zagranicą WSB.

 

Podczas rozmów poruszano, m.in. kwestie wspólnych działań w obszarze dydaktyki i projektów naukowych. Szzegółowe kwestie dalszej kooperacji reguluje podpisane porozumienie, sygnowane przez dra Olega Goraba oraz JM Rektor WSB.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy