Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Przedstawiciele Czeskiej Armii z wizytą w WSB

Współpraca międzynarodowa w zakresie bezpieczeństwa, obszary i możliwości wspólnych projektów naukowych, badawczych i edukacyjnych były tematem spotkania przedstawicieli władz Armii Czeskiej z KVV Ostrawa z władzami Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Goście przebywali w Polsce na zaproszenie Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Katowicach. Przedsięwzięcie zrealizowano zgodnie z „Planem współpracy międzynarodowej Resortu Ministerstwa Obrony Narodowej” w ramach doskonalenia współdziałania w zakresie reagowania kryzysowego w sytuacjach występowania zagrożeń niemilitarnych.


W spotkaniu uczestniczyli: płk Jaroslav Hrabec, ppłk Ing. Tomáš Dziuba, kpt. Ing. Petr Malý oraz inicjator wizyty płk Krzysztof Radwan.


Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej reprezentowali: prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Rektor Uczelni, prof. nadzw. dr Katarzyna Szczepańska-Woszczyna, Dziekan Wydziału Zarządzania, Informatyki i Nauk Społecznych, dr Rafał Rębilas, Prodziekan WSB, prof. dr hab. inż. Marek Sitarz, Kierownik Katedry Transportu Szynowego.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy