Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Przyjdź do WSB na Dzień Otwarty Studiów Podyplomowych

W piątek 6 marca wszystkich zainteresowanych podjęciem studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej zapraszamy do udziału w „Dniu Otwartym Studiów Podyplomowych”.

 

Kandydaci na studia będą mieli okazję wziąć udział w prezentacji różnych kierunków studiów, spotkać się z Opiekunami Merytorycznymi oraz uczestniczyć w bezpłatnych warsztatach  prowadzonych przez ekspertów Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń WSB

Sprawdź warsztatową formę pracy na studiach podyplomowych w WSB.


Spotkaj innych uczestników zainteresowanych podjęciem studiów podyplomowych. Buduj sieć kontaktów, która w życiu i biznesie często decyduje o sukcesie. Poznaj ludzi takich jak Ty. Otwartych na nową wiedzę, odważnie stawiających na rozwój i inwestycję w Siebie - jedyną, która zawsze przynosi korzyści.


Zobacz z bliska jak wygląda nasza Uczelnia. Sprawdź w jakiej formie i w jakich warunkach odbywają się zajęcia dla słuchaczy studiów podyplomowych. Poznaj ekspertów, którzy prowadzą zajęcia na studiach podyplomowych WSB.


Warsztat będzie doskonałą okazją by odbyć indywidualne konsultacje dotyczące programu i warunków studiowania.

 

Dzień otwarty

6 marca od godz. 17.00


 

 

 

Weź udział w bezpłatnych warsztatach FORMULARZ REJESTRACYJNY

 

Prawo pracy w pierwszej połowie 2015 roku

Najnowsze zmiany, interpretacje, stanowiska MPIPS oraz GIP wraz z najnowszym orzecznictwem Sądu Najwyższego

 

Przedmiotowe szkolenie ma na calu zapoznanie uczestników z aktualnymi przepisami prawa pracy, z uwzględnieniem aktualnych stanowisk Głównego Inspektora Pracy, Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz najnowszego orzecznictwa Sądu Najwyższego. Uczestnicy zostaną zapoznani ze stosowaniem aktualnych rozwiązań prawnych w praktyce.

 

Prowadzący:

 

Przemysław Pogłódek


Mgr Przemysław Pogłódek - praktyk, prawnik, specjalista z zakresu prawa pracy, prawa cywilnego oraz prawa handlowego. Wieloletnie doświadczenie zawodowe w Państwowej Inspekcji Pracy.

 

Narzędzia coachingu prowokatywnego i ich zastosowanie w pracy z ludzmi: wprowadzenie


Celem warsztatu jest uporządkowanie różnic pomiędzy tradycyjnymi metodami pracy a podejściem prowokatywnym, poznanie głównych założeń twórcy podejścia prowokatywnego Franka Farelly’ego, poznanie charakterystyki prowokacji jako metody pracy z ludźmi, a także poznanie i trening pracy wybranymi narzędziami prowokatywnymi (F.Farelly’ego).


Prowadzący:

 

Bartosz Płazak

 

Mgr Bartosz Płazak - posiada rekomendacje trenerskie I i II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, projektuje i prowadzi cykle szkoleniowe dla trenerów, prowadzi warsztaty i treningi interpersonalne, rozwojowe, biznesowe, propaguje techniki twórcze, organizuje i prowadzi warsztaty pod żaglami, działa dla biznesu, NGO i na rzecz grup otwartych jest twórcą i prowadzącym Katowicki Teatr improwizacji Improvokacja, którego zajęcia są poświęcona technikom improwizacji jako narzędziom rozwoju, pracy z grupą i pracy w relacji jeden na jeden. W latach 2015-2015 zrealizował 10 warsztatów podejścia pro wokatywnego w Polsce, uczestnik warsztatów prowokacji u jej twórcy Franka Farellye’go. Prowokacją posługuje się na co dzień we wszelkiego rodzaju relacjach. Uczy prowokacji wykorzystując narzędzia i techniki warsztatowe, wszyscy uczestnicy warsztatów czynnie w nich uczestniczą. Propaguje postawę odpowiedzialnego podejścia do prowokowania.

Czy zarządzanie projektem może być proste? -  dylematy project managera...


„Przecież wszyscy wiemy na czym polega projekt!” – to najczęściej słyszane stwierdzenie podczas pracy zespołów, które… borykają się z istotnymi problemami swoich przedsięwzięć.


Dodajmy do tego jeszcze takie „oczywistości” jak: „po co ta biurokracja?”, czy też: „będziemy się martwić potem”, a otrzymamy znaczny wzrost niepewności…


Podczas krótkiej prelekcji pokażemy, że metodyki, standardy i najlepsze praktyki zarządzania projektami zwiększają komfort realizacji projektu, przy założeniu, że są w odpowiedni sposób stosowane.


A zatem zapraszamy na warsztaty prowadzone przez specjalistę w dziedzinie zarządzania projektami, z którym będzie okazja podyskutować na temat możliwej certyfikacji project managerów i proponowanych studiów w tym zakresie.

 


Prowadzący:

 

Piotr Pinoczek

 

Dr Piotr Pinoczek - konsultant, menedżer, trener, coach, doktor ekonomii, Certyfikowany Project i Programm Manager metodyk: PRINCE2® (akredytowany trener), International Project Management Association, Six Sigma, Managing Successful Programmes®, Change Management® (akredytowany trener), Portfolio, Programme and Project Offices® (akredytowany trener) i Agile Project Management®. Prowadzi również szkolenia w oparciu o PMBOK® Guide oraz z obszaru managementu (jakość, optymalizacja procesów, innowacyjność, strategia, komunikacja, coaching, motywowanie).

 

 

Od menedżera do mistrza zarządzania sprzedażą

 

Poznaj Opiekuna kierunku studiów podyplomowych  - Akademia Menedżerów Sprzedaży - Jakuba Lewandowskiego,  jednego z czołowych polskich ekspertów zajmujących się zarzadzaniem sprzedażą.  Warsztat będzie doskonałą okazją by odbyć indywidualne konsultacje dotyczące programu i warunków studiowania.


Dzięki udziałowi w warsztacie uzyskasz i usystematyzujesz wiedzę na temat budowania efektywnej i długotrwałej strategii współpracy z klientem B2B oraz B2C, a także w zakresie budowania efektywnego zespołu sprzedażowego i zarządzania nim. Nauczysz się opracowywać rzeczywistą strategię sprzedaży w oparciu o nowoczesne techniki, które ją wspierają.


Prowadzący:


Jakub Lewandowski


Jakub Lewandowski

 

Właściciel firmy Pasja G.D.T / Trener / Coach ICC . Absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu Szkoły Głównej Handlowej oraz studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego -  kierunek "Zarządzanie Ludźmi w Firmie". Właściciel firmy PASJA Grupa Dobrych Trenerów, coach ICC, trener. Swoje bogate doświadczenie zawodowe zdobywał w takich firmach jak IBM, Dr Oetker, Sara Lee, Walther Meble, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne. Ma talent do prowokatywnego inspirowania ludzi do tego, aby chciało im się chcieć, a także przekazywania wiedzy i swojego doświadczenia innym, a jego entuzjazm jest zaraźliwy. Jest autorem wielu treningów i warsztatów z zakresu zarządzania coachingowego, zarządzania zespołami sprzedażowymi, psychologii sprzedaży, rozwoju osobistego i merchandisingu w firmach o profilu usługowym, handlowym i produkcyjnym. Jest członkiem komisji rewizyjnej Polskiego Stowarzyszenia Mentoringu, komisji sędziowskiej Polish National Sales Awards, Polsko - Niemieckiej Izby Przemysłowo- Handlowej, Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami, Klubu Szkoleniowca oraz korespondentem prasowym wydawnictwa Tradepress (Detal Dzisiaj, Supermarket News), Poradnika Handlowca, Życia Handlowego oraz Wiadomości Handlowych. Był prelegentem na konferencjach ogólnopolskich dotyczących "Zarządzania Kategoriami Produktowymi" i "Merchandisingu" (Harward Business Review), a także "Zarządzania Szkoleniami" (Coaching and Training Institute). Wykładowca-praktyk na studiach Podyplomowych m.in. w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu, Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, Wyższej Szkole Bankowej w Bydgoszczy oraz w Szkole Zarządzania Sprzedażą - Mc Hayes and Stewart Group. Absolwent Wydziału Zarządzania i Marketingu Szkoły Głównej Handlowej oraz Studiów podyplomowych w Akademii Leona Koźmińskiego - kierunek - Zarządzanie Ludźmi w firmie.

Specjalizacja:
Prowadzenie coachingów w obszarze biznesowym dla Top Managementu, a także szkolenia i doradztwo strategiczne. Dodatkowo prowadzi szkolenia z zakresu przywództwa, motywacji, psychologii sprzedaży, MBO.

Największe sukcesy:
Największe sukcesy w sferze zawodowej: Stworzenie fantastycznego zespołu trenerskiego i coachingowego - ludzi z prawdziwą życiową pasją, którzy pozwalają innym odkrywać to, co w nich najlepsze i najbardziej wartościowe. Zdobycie przez firmę PASJA nagrody Firma Przyjazna Klientowi - listopad 2012. Uruchomienie własnego kierunku Studiów Podyplomowych "Akademia Trenera Biznesu" w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Zdobycie wyróżnienia w konkursie - Polish National Sales Awards - na Trenera Sprzedaży Roku 2008. Zdobycie wyróżnienia w konkursie Menedżer Szkoleń Roku 2001. Sfera prywatna: Każda wolną chwilę spędzam z rodziną, która jest dla mnie nieustającym źródłem pozytywnej energii, motywacji i inspiracji.
Pasje:
Podróże, rekreacja ? biegi, odkrywanie piękna Bieszczadów.


Dzień otwarty  studiów  podyplomowych dla członków rad nadzorczych

Dzień otwarty "Studiów podyplomowych dla członków rad nadzorczych" 

 

Naszym gościem będzie Pan Tomasz Prusek, dziennikarz, autor książki „K.I.S.S”.

Porozmawiamy o kulisach powstawania książki, a także o doświadczeniach dziennikarskich Pana Tomasza i jego postrzeganiu rady nadzorczej jako organu spółek.

 

Więcej na temat dnia otwartego  studiów  podyplomowych dla członków rad nadzorczych

Miejsce

Telefon: 32 295 93 11, 32 295 93 12

podyplomowe@wsb.edu.pl


Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

ul. Cieplaka 1c

41-300 Dąbrowa Górnicza

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy