Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Rada Ekspertów - spotkanie w dniu 21 października 2016 roku

W dniu 21 października 2016 roku odbyło się kolejne posiedzenie Rady Ekspertów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Wydarzenie rozpoczęło nowy cykl spotkań z przedstawicielami samorządów, praktyki gospodarczej i instytucji użyteczności publicznej.

 

W gronie prelegentów znaleźli się:

 

Spotkaniu przewodniczyła prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz dr Marcin Lis, Prorektor WSB ds. Rozwoju i Spraw Kształcenia Ustawicznego, Przewodniczący Rady Ekspertów.

 

Wydarzenie było również okazją do wręczenia nowych nominacji członkowskich. Do grona Rady Ekspertów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej w kadencji na lata 2016-2019 dołączyli: 

 

  • Paweł Mrówczyński, Prezes Zarządu ECEBUD Sp. z .o.o.,
  • Leszek Pietraszek, Kierownik Wydziału Spraw Obronnych i Zabezpieczenia Mienia, Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.
  • Janusz Michałek, Wiceprezes  Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej,
  • Marek Mrówczyński, Prezes Zarządu Elektrociepłowni Będzin Sp z.o.o.

Rada Ekspertów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej powstała w 2012 roku. Jej misją jest zintegrowanie środowiska nauki ze sferą praktyki życia gospodarczego. Współpraca obu środowisk pozwala na racjonalne wykorzystanie posiadanych zasobów i potencjału oraz uzyskanie wspólnych korzyści. Efektywna współpraca środowiska biznesu i nauki pozwoli na podejmowanie działań w zakresie tworzenia wysokiej jakości programów kształcenia, usprawnienia procesów edukacyjnych i podnoszenia standardów kształcenia.

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy