Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Rozpoczęcie Roku Akademickiego 2014/2015 w Wydziałach Zamiejscowych WSB

W sobotę 11 października w Wydziałach Zamiejscowych WSB  w Cieszynie i Żywcu odbyły się uroczystości inaugurujące Rok Akademicki 2014/2015. W wydarzeniach uczestniczyli studenci wraz z rodzinami i przyjaciółmi, a także reprezentanci Europarlamentu, władz parlamentarnych, samorządu lokalnego oraz przedstawiciele praktyki gospodarczej i uczelnie partnerskie.

 

Podczas uroczystej immatrykulacji studenci I roku oraz studenci Uniwersytetów Dziecięcych w Cieszynie i Żywcu złożyli uroczyste ślubowanie oraz odebrali z rąk JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowe Górniczej prof. nadzw. dr Zdzisławy Dacko-Pikiewicz oraz Dziekanów Wydziałów Zamiejscowych WSB: dra inż. Łukasza Wróblewskiego i dra Bogusława Wyleciała indeksy i gratulacje.

 

 

Podczas uroczystości w Cieszynie wykład inaguracyjny pt. "Zadłużony świat" wygłosił prof. dr hab. Eugeniusz Gatnar - Członek Zarządu Narodowego Banku Polskiego.  Z kolei w Żywcu kolejny rok akademicki rozpoczął prof. nadzw. dr hab. Marek Walancik, Prorektor WSB ds. Nauki wykładem pt. "Bezpieczeństwo w ujęciu wieloaspektowym. Specyfika zarządzania kryzysowego".

 

Szczegółowa relacja z wydarzeń:

 

Wydział Zamiejscowy WSB w Cieszynie

 

Wydział Zamiejscowy WSB w Żywcu

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy