Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Siemianowice Śl.

Uniwersytet Dzieciecy w Siemianowicach

  

 

 

Artykuły

Uroczyste Zakończenie roku Siemianowickiego Uniwersytetu Najmłodszych.

W imieniu JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Prezydenta Miasta Siemianowice Śląskie, jak również w imieniu Partnera Projektu - firmy Aqua-Sprint Sp. z o.o. oraz Koordynatorek Uniwersytetów Dziecięcych WSB mamy przyjemność zaprosić Państwa na Uroczyste Zakończenie Roku Akademickiego 2016/2017 w Siemianowickim Uniwersytecie Najmłodszych, które odbędzie się w sobotę, 3 czerwca o godz. 9.30 w Parku Tradycji w Siemianowicach Śląskich.

czytaj więcej o Uroczyste Zakończenie roku Siemianowickiego Uniwersytetu Najmłodszych.

W najbliższą sobotę odwiedzimy "Fabrykę zwaną organizmem"

13 maja 2017 roku o godzinie 9.30 w Siemianowickim Uniwersytecie Najmłodszych odbędzie się kolejny wykład pt. „Fabryka zwana organizmem”

czytaj więcej o W najbliższą sobotę odwiedzimy "Fabrykę zwaną organizmem"

Starożytny Egipt już na najbliższym wykładzie w SUN

1 kwietnia 2017 roku o godzinie 9.30 w Parku Tradycji w Siemianowicach Śląskich odbędzie się wykład pt. „Wędrówki po historii cywilizacji. Starożytny Egipt”, który zostanie poprowadzony przez panią Annę Machacz.

czytaj więcej o Starożytny Egipt już na najbliższym wykładzie w SUN

Kuchenne rewolucje z Panem Korkiem- zapraszamy na kolejny wykład

4 marca 2017 roku o godzinie 9.00 w Siemianowickim Uniwersytecie Najmłodszych odbędzie się wykład pt. Kuchenne rewolucje, który zostanie poprowadzony przez Pana Korka.

czytaj więcej o Kuchenne rewolucje z Panem Korkiem- zapraszamy na kolejny wykład

"Pogadaj z gadem", czyli wykład specjalny z udziałem zwierząt

W sobotę, 4 lutego 2017 roku o godzinie 9.30 w Parku Tradycji (ul. Orzeszkowej 12) odbędzie się kolejny wykład pt.  „Pogadaj z gadem”

czytaj więcej o "Pogadaj z gadem", czyli wykład specjalny z udziałem zwierząt

Zapraszamy na wykład pt. "Instrumenty Świata"

7 stycznia 2017 roku o godzinie 9.30 w Siemianowickim Uniwersytecie Najmłodszych odbędzie się wykład pt. „Instrumenty Świata”. Pan dr inż. Łukasz Wróblewski zaprezentuje studentom instrumenty muzyczne z całego świata oraz opowie, jak są zbudowane i jaką rolę pełnią w danym społeczeństwie.

czytaj więcej o Zapraszamy na wykład pt. "Instrumenty Świata"

Studenci SUN poznali „Nowoczesne materiały, które potrafią myśleć”

W ostatnią sobotę, tj. 10 grudnia 2016 r. odbył się kolejny wykład w Uniwersytecie Dziecięcym w Zawierciu. Wykład p.t. „Nowoczesne materiały, które potrafią myśleć” poprowadził pan dr Andrzej Katunin. 

czytaj więcej o Studenci SUN poznali „Nowoczesne materiały, które potrafią myśleć”

Już w sobotę kolejny wykład Siemianowickiego Uniwersytetu Najmłodszych

Serdecznie zapraszamy na kolejny wykład Siemianowickiego Uniwersytetu Najmłodszych, który odbędzie się 10 grudnia 2016 r. o godzinie 9.30  w Parku Tradycji, ul. Orzeszkowej 12. Wykład „Nowoczesne materiały, które potrafią myśleć” poprowadzi Pan dr hab. inż. Andrzej Katunin. 

czytaj więcej o Już w sobotę kolejny wykład Siemianowickiego Uniwersytetu Najmłodszych

Jak powstało życie na Ziemi? Zapraszamy na kolejny wykład w SUN.

Wszystkich studentów Siemianowickiego Uniwersytetu Najmłodszych zapraszamy na sobotni wykład pt. "Jak powstało życie na Ziemi?", który odbędzie się 19 listopada 2016 r. o godz. 9.30.  Zajęcia poprowadzi dr Agata Jurkowska.

czytaj więcej o Jak powstało życie na Ziemi? Zapraszamy na kolejny wykład w SUN.

Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 | Strona 4 | Strona 5 | Strona 6 |


 

Nasi partnerzy