Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Śniadanie biznesowe partnerów Fundacji Muzycznej Międzynarodowego Konkursu Dyrygentów im. G.Fitelberga

W dniu 2 grudnia 2015 roku na zaproszenie prof. Mirosława Jacka Błaszczyka, Dyrektora Filharmonii Śląskiej im. Henryka Mikołaja Góreckiego, Prorektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej ds. Rozwoju i Spraw Studenckich, dr Marcin Lis wraz z pozostałymi partnerami Fundacji Muzycznej Międzynarodowego Konkursu Dyrygentów im. G.Fitelberga uczestniczył w śniadaniu biznesowym.

Spotkanie było połączone z prezentacją przygotowań do organizacji najważniejszego wydarzenia muzycznego w regionie – prestiżowego X Międzynarodowego Konkursu Dyrygentów im. Grzegorza Fitelberga zrzeszonego wraz z Międzynarodowym Konkursem Pianistycznym im. Fryderyka Chopina oraz Międzynarodowym Konkursem Skrzypcowym im. Henryka Wieniawskiego w Światowej Federacji Międzynarodowych Konkursów Muzycznych w Genewie.

 

W spotkaniu uczestniczyli także przedstawiciele wiodących firm i instytucji z regionu. Wśród nich znaleźli się m.in. reprezentanci zarządów: Mokate, ING Bank Śląski, Regionalna Izba Gospodarcza, Tauron, Elektrobudowa, Kruk.

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy