Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Socialia 2013 pod Patronatem Honorowym Ministerstwa Edukacji Narodowej

Ministerstwo Edukacji NarodowejWyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej w dn. 21-22 października zaprasza na XVI międzynarodową konferencję naukową "Socialia 2013", która po raz pierwszy odbędzie się w Polsce. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęło właśnie Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Konferencja jest jednym z ważniejszych wydarzeń w świecie nauk społecznych.Temat  przewodni tegorocznej edycji to: „Człowiek w obliczu wielkiej zmiany – wyzwania dla subdyscyplin współczesnej pedagogiki”. Podczas dyskusji plenarnych i paneli tematycznych poruszane będą problemy z zakresu współczesnych wyzwań pedagogiki społecznej, sytuacji młodego pokolenia i współczesnych rodzin w zderzeniu ze zmianami społeczno-ekonomicznymi.

 

Patronat honorowy nad konferencją objęli: Ministerstwo Edukacji Narodowej, Komitet Nauk Pedagogicznych PAN, Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej oraz Wydawnictwo Edukacyjne „Akapit”
„Socialia 2013” odbędą się w Ustroniu-Zawodziu.
Szczegółowe informacje:Socialia 2013

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy